Camping Przywidz - Miejsce prawdziwego wypoczynku!
Camping nr 20, ul. Gdańska 19B, 83-047 Przywidz, tel./fax: (+48) 58 682 52 65, (+48) 602 623 091, biuro@camping.vti.pl

Rodzinny Camping na Kaszubach

 

Camping nr 20 w Przywidzu prowadzony jest przez naszą rodzinę od ponad 30 lat. Pierwsze campingowe pokolenie to Lucyna i Christian Herbasz, do których dołączyli synowie wraz z rodzinami oraz gromadką wesołych wnuków. 

Z naszymi sympatycznymi gośćmi mamy dobry kontakt. Staramy się, aby każdy jak najlepiej wypoczął.

 

Malowniczo położone nad jeziorem Przywidzkim domki wypoczynkowe otacza piękno okolicznej przyrody. Przy wjeździe na przywidzki Camping widać całkiem sporo rosnących kwiatów, które są pasją pani Lucyny. Podobnie jak prowadzona na Campingu restauracja turystyczna, znana jako "Bar Letni".


Można tu zjeść prawdziwie domowe jedzenie, w otoczeniu kaszubskich wzorów, ozdób oraz strojów. Wszystkie potrawy przygotowujemy we własnym zakresie, tradycyjnymi metodami, z produktów najwyższej jakości, nie rzadko domowego wyrobu. Pielęgnujemy doznania smakowe gości niezmiennie od wielu lat.

 

 

 

 

 

 

 

22690614 1468130493265403 580911448 o

 

 

Turystyczna atmosfera

Mimo upływu czasu staramy się nadal zachować rodzinny charakter Campingu i miłą atmosferę. Wciąż pojawiają się nowe pomysły i inwestycje, takie jak np. całoroczne apartamenty oraz domki szwajcarskie o podwyższonym standarcie, które sukcesywnie zastępują najstarsze domki letniskowe.

pfcc 180ECC PrzewodnikKosmos Campingvizjer (Camping Navigator)

Od samego początku działalności byliśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Campingu, kontunuującej działalność jako Polska Federacja Campingu i Caravaningu (PFCC). Camping Przywidz był wielokrotnie wyróżniany. Trzykrotnie zdobyliśmy prestiżowe I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Mister Camping" (1985, 1998, 2014, 2015, 2016).

Camping Przywidz jest również członkiem organizacji międzynarodowych: Kosmos Camping Navigator (Camping Wijzer) oraz Europa Camping + Caravaning (ECC). Międzynarodowi turyści wypoczywający na naszym campingu to standard. Wielu z nich przyjeżdża do nas systematycznie.

Nie odkryliście jeszcze piękna Szwajcarii Kaszubskiej?
Serdecznie zapraszamy na Camping w Przywidzu!
 

Regulaminy i plan

Regulamin Campingu
Regulamin Przystani i plaży
Informacje o danych osobowych
Procedury Ochrony Dzieci

Cenniki do pobrania

Cennik Campingu - pole namiotowe
Cennik Campingu - domki
Cennik wypożyczalni sprzętu

Oferty i Mapy

Oferta zielonych szkół
Plan Campingu Przywidz
Mapa Przywidza