Camping Przywidz - Miejsce prawdziwego wypoczynku!
Camping nr 20, ul. Gdańska 19B, 83-047 Przywidz, tel./fax: (+48) 58 682 52 65, (+48) 602 623 091, biuro@camping.vti.pl

Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

 Wyjazd nad morze1Camping Przywidz - Zajęcia na wodzieWycieczkaFestiwal Kolorów na ośrodkuCamping Przywidz - Czasem z malowaniem lepiej wyjść w plener :)

Przywidz to znakomite miejsce do aktywnej rekreacji wśród zieleni oraz błękitu nieba i jezior

Poznasz z nami Małe i Wielkie jezioro Przywidzkie, popłyniesz do Rezerwatu Wyspa, zwiedzisz pieszo lub rowerem porośnięte lasami bukowo-sosnowym okoliczne tereny.

Odkryjesz piękno Przywidza i okolic, usytuowanego na rozległym, pięknie położonym wśród lasów oraz łąk obszarze.

Zieleń, woda i nauka przy okazji

Otaczające warunki przyrodnicze sprawiają, że tutaj dobrze się odpoczywa. Niektórzy wykorzystują czas spędzony na naszym Campingu do nauki.  

Kilka organizowanych corocznie turnusów letnich obozów językowych, pozwala na o wiele łatwiejszy kontakt z językiem angielskim.

 

Wakacyjny obóz języka angielskiego

Obóz ma jeden podstawowy cel: zachęcić dzieci oraz młodzież do mówienia po angielsku! Aby to ułatwić na obozy przyjeżdżają doświadczeni nauczyciele oraz native speakerzy (Anglicy i zaproszeni z zagranicy goście). Całość odbywa się w atrakcyjnej scenerii Kaszub, z licznymi zajęciami sportowymi, rekreacyjnymi i wycieczkami.

 

Obóz Językowy - English Language Camp 2022

 

XXII edycja : 8-19.08.2022

 

 Zapisy oraz pełna oferta na stronie:  https://english-language-camp.pl/

 

bon

  

 


Grupowy wypoczynek nad wodą i na wodzie

Cel wycieczki wodnej - Rezerwat Przyrody "Wyspa na jeziorze Przywidz"Wycieczka "Rowerem na Wyspę" z ratownikiem WOPRPełnia szczęścia uczestników po dopłynięciu do Rezerwatu WyspaDo Rezerwatu Wyspa dopływamy rowerami wodnymi lub kajakamiPo zwiedzaniu Rezerwatu Wyspa - Ognisko na brzegu jeziora

Oferta indywidualna i zbiorowa

Jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi dużych zespołów dzieci, młodzieży a także dorosłych. Dla grup zorganizowanych, liczących minimum 20 osób, proponujemy wycieczki wodne.

Zaplecze wodne, terenowe i sprzętowe, połączone z doświadczeniem organizacyjnym to atuty, które pozwalają na przeprowadzenie nawet najbardziej wymyślnych scenariuszy imprez.

Grupowe wycieczki wodne

Przygotowane wycieczki: Spróbuj kajakarstwa, Kajakowa przygoda oraz Rowerem na Wyspę różnią się wykorzystywanym sprzętem, stopniem trudności, czasem i programem dodatkowym.

Wyprawy te odbywają się pod kontrolą ratownika WOPR oraz instruktora kajakarstwa. Uczestnicy obowiązkowo używają kapoków.

 

Oferta nie tylko dla szkół

Naszą ofertę kierujemy głównie do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Specjalizujemy się w organizowaniu takich imprez jak: Zielona Szkoła, Błękitna Szkoła oraz Biała Szkoła, biwaków oraz wycieczek szkolnych. Dodatkowo przygotowaliśmy programy dla najmłodszych poszukiwaczy przygód w wieku przedszkolnym.

Kajakowa przygoda

 

Okazja do sprawdzenia umiejętności kajakarskich dla osób z minimum podstawowym, wodnym doświadczeniem. Poznacie historię jezior Przywidzkich, opowiemy o dominujących gatunkach roślin oraz zwierząt. Popłyniemy kajakami na wyspę w poszukiwaniu skarbów. Aktywnych wędrowców ugościmy przy ognisku z kiełbaskami. Całość połączona z zabawami integracyjnymi. Impreza objęta ścisłą kontrolą ratownika WOPR i instruktora kajakarstwa!

  • Długość trasy: 10 km,
  • Czas trwania: 4 h,
  • Cena: 38 zł / os.
W pakiecie: stała opieka ratownika i instruktora kajakarstwa; kajaki 2-osobowe, kiełbaski na ognisko, woda lub sok.
Liczba uczestników: minimum 20 osób. Opiekunowie – gratis!
 

Spróbuj kajakarstwa

 
Nie można być nad jeziorami Przywidzkimi i nie pływać po nich! Mali i duzi adepci kajakarstwa otrzymają pierwsze szlify pod okiem doświadczonego instruktora. Poznacie jezioro z bliska a podstawowe techniki pływania kajakiem okażą się bardzo proste. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – gwarantuje to obecność ratownika WOPR, który wszystko wyjaśni i pokaże. Przekonajcie się sami!
 
  • Długość trasy: 800 m,
  • Czas trwania: 1 h,
  • Cena: 20 zł / os.
W pakiecie: szkolenie, stała opieka ratownika i instruktora kajakarstwa; kajaki 2-osobowe.
Liczba uczestników: minimum 20 osób. Opiekunowie – gratis!
 

Rowerem na wyspę?

 

Z nami jest to możliwe! Usiądziecie wygodnie na rowerach wodnych i popedałujecie po wodzie. Przecież na wyspę inaczej dotrzeć nie można. Na wyspie zobaczycie dziewiczy rezerwat lasu bukowego a także miejsce po starym grodzisku z czasów szlaku bursztynowego. Zgłodniałych zaprosimy na piękną polanę, gdzie upieczecie kaszubskie kiełbaski oraz lepiej zintegrujecie się z uczestnikami i przyrodą.

  • Długość trasy: 10 km,
  • Czas trwania: 3 h,
  • Cena: 46 zł / os.
W pakiecie: opieka ratownika i instruktora kajakarstwa; rowery wodne 2- i 4-osobowe, kiełbaski na ognisko, woda lub sok.
Liczba uczestników: minimum 20 osób. Opiekunowie – gratis!
 
 
Od wielu lat organizujemy wycieczki dla grup szkolnych. Stawiamy przede wszystkim na aktywny wypoczynek ale organizujemy też bardziej tradycyjne imprezy. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na biwaki oraz wyjazdy intagracyjne dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 
 

 Pobierz ofertę dla szkół Wiosna 2020- OFERTA  ,

 

 

Na życzenie opracujemy dla Państwa indywidualny program wycieczki!

 

 
 

Regulaminy i plan

Regulamin Campingu
Regulamin przystani
Informacje o danych osobowych

Cenniki do pobrania

Cennik Campingu Przywidz
Cennik wypożyczalni sprzętu

Oferty i Mapy

Oferta zielonych szkół
Plan Campingu Przywidz
Mapa Przywidza