Camping Przywidz - Miejsce prawdziwego wypoczynku!
Camping nr 20, ul. Gdańska 19, 83-047 Przywidz, tel./fax: (+48) 58 682 52 65, mobile: (+48) 602 623 091, biuro@camping.vti.pl

Smaczna kuchnia, regionalne produkty

Przywidz Bar Letni sala kaszubska 1 sSala Kaszubska - tu smacznie zjeszsala kaszubska 3 ssala kaszubska 4 s

Dokarmiamy lepiej niż u mamy...

Restauracja i pizzeria "Widok" położona jest przy wjeździe na nasz Camping. Menu to mówiąc najprościej kuchnia regionalna. Tajemnica tkwi nie tylko w sposobie przygotowania potraw.

Lokalna, sprawdzona jakość

Wszystkie produkty kupujemy na miejscu, znamy osobiście każdego dostawcę. Jesteśmy spokojni, że jakość artykułów spożywczych jest najwyższa.

Warzywa dostarczamy z naszego przydomowego ogródka. W sezonie letnim są zawsze świeże. Zanim skończą się te zapasy, przygotowujemy się na okres jesienno-zimowy.

Nasze przetwory

Piwnica mieści około 3 tysięcy słojów, które sami przygotowaliśmy. To sałatki, warzywa, kompoty i produkty służące przygotowaniu innych potraw. 

Restauracja regionalna

Wszystkie posiłki przygotowujemy we własnym zakresie, tradycyjnymi i sprawdzonymi metodami, wykorzystując produkty najwyższej jakości. Prostota potraw oraz ich niezapomniany smak, którego ciężko zaznać w restauracjach miejskich powoduje, że wiele osób odwiedza nas przejeżdżając obok lub wybiera się specjalnie na weekendowy obiad do Przywidza.

znajdz zps9604d9fb 
 

 

Jeśli nie próbowałeś jeszcze naszej kuchni - serdecznie zapraszamy!

 


Pub Bukowy przy wjeździe na Camping Przywidz Pub Bukowy w Przywidzu - WnętrzeTętniący życiem taras Pubu BukowegoPub Bukowy z widokiem na zieleń i jezioroPub Bukowy - Taras z widokiem na jezioro Przywidzkie

Pub Bukowy

Ciepłe przekąski wieczorową porą

"Pub Bukowy" stanowi idealne uzupełnienie oferty restauracji. Poza napojami i alkoholem "Pub Bukowy" oferuje ciepłe przekąski: frytki, hot-dogi, hamburgery. Sprzedawane są również lody.

Z widokiem na jezioro

Oba lokale położone są tuż obok siebie. Obszerne tarasy zapewniają widok na jezioro Przywidzkie oraz okoliczne lasy.

Razem lub osobno

W sezonie przy dużym ruchu turystycznym klienci Baru korzystają ze stolików zewnętrznych Pubu. Możemy tutaj zorganizować odrębne lub wspólne imprezy.

 

Miejsce imprez okolicznościowych

Korzystne położenie obu miejsc, obszerny teren zielony Campingu w Przywidzu oraz nasza baza noclegowa umożliwiają przeprowadzenie zarówno kameralnych, jak i znacznie większych wydarzeń rodzinnych, bankietów firmowych oraz imprez plenerowych. Na naszym terenie znajduje się wydzielone miejsce na duże ognisko. Jest też zadaszony grill przy przystani.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami i możliwościami organizacyjnymi - zadzwoń!
Restauracja i Pizzeria Widok
 

Regulaminy i plan

Regulamin Campingu
Regulamin przystani
Plan Campingu Przywidz
Mapa Przywidza

Cenniki do pobrania

Cennik Campingu Przywidz
Cennik wypożyczalni sprzętu

Oferty do pobrania

Oferta zielonych szkół