Camping Przywidz - Miejsce prawdziwego wypoczynku!
Camping nr 20, ul. Gdańska 19B, 83-047 Przywidz, tel./fax: (+48) 58 682 52 65, (+48) 602 623 091, biuro@camping.vti.pl

Przywidz zimą. Narty, sanki, kulig

Przywidz - Idealne miejsce zimowego wypoczynku Przywidz - Stok narciarski 604 x 100 m, 2 wyciągi orczykowePrzywidz - Oświetlony halogenami stok narciarski, otwarty 9-22Przywidz - Karczma na terenie Ośrodka NarciarskiegoPrzywidz - Miejsce na kulig, narty biegowe, sanki

Biała Szkoła na stoku narciarskim

W Przywidzu położony jest najdłuższy na Pomorzu stok narciarski. Umożliwia to realizację programu Biała Szkoła dla uczniów i narciarski wypoczynek dla przyjezdnych.

Ośrodek Narciarski Przywidz

Dobrze świetlony halogenami stok narciarski jest sztucznie naśnieżany oraz ratrakowany. Narciarzom udostępniono dwa wyciągi orczykowe o długości 600 metrów. Jest też wyciąg dla najmłodszych oraz uczących się jazdy na nartach (80 m).

Raj dla narciarzy

Stok o harakterze rodzinnym, polecany narciarzom na wszystkich stopniach zaawansowania. Długość stoku 604 m, szerokość 100 m.

Nachylenie średnie - 11%. Różnica wzniesień - 64 m. Przepustowość - 704 osoby na godzinę.

Ośrodek Narciarski Trzepowo

Nocując na Campingu Przywidz masz do wyboru także drugi ośrodek narciarski. Trzepowo to pobliska miejscowość, położona 5 km od Przywidza. Na narciarzy czekają: dwa wyciągi orczykowe o długości 300 m, nadłuższy na Pomorzu tor do snowtubingu - zjazdu na specjalnych, dmuchanych dętkach, przystosowanych do jazdy po śniegu (2 wyciągi).

Dla uczących się jazdy na nartach lub na snowboardzie - dodatkowy wyciąg o długości 100 m. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu oraz serwis. Stok w razie potrzeby jest sztucznie naśnieżany i ratrakowany oraz bardzo dobrze oświetlony.     

Aktywnienie nie tylko na nartach zjazdowych

Przy odpowiedniej ilości naturalnego śniegu Ośrodek Narciarski w Przywidzu przygotowuje trasy dla narciarzy biegowych. Kolejną atrakcją jest zjazd na dętkach, tzw. snowtubing oraz snowpark. Na miejscu działa wypożyczalnia i serwis narciarski oraz licencjonowana szkoła narciarska.

Polecamy również jazdę na nartach biegowych dookoła jeziora Przywidzkiego, piesze wędrówki po okolicy oraz Nordic Walking. Dostepne są kuligi oraz zimowa jazda konna w krytej ujeżdżalni w pobliskim ośrodku "Zielona Brama".

 

Regulaminy i plan

Regulamin Campingu
Regulamin przystani
Informacje o danych osobowych

Cenniki do pobrania

Cennik Campingu Przywidz
Cennik wypożyczalni sprzętu

Oferty i Mapy

Oferta zielonych szkół
Plan Campingu Przywidz
Mapa Przywidza